Utorak , 14.8.2018. | 18:14

Pretraživanje

ME4CataLOgue 

Članovi

 

Koordinacijski tim

Objavljeno: 14.1.2014. | 9:46
Prikaza: 1233
|

Koordinacijski tim

R. br.

Ime i prezime

Organizacija

e-mail

1.

prof. dr. sc. Dražan Kozak

SFSB

dkozak@sfsb.hr

2.

Mirela Brechelmacher

CTR

mirela@ctr.hr

3.

Dino Halavuk

Studentski zbor SFSB

dhalavuk@sfsb.hr

4.

Nikolina Barać

HZZ - PS Slavonski Brod

nikolina.barac@hzz.hr

5.

Nina Vranešević

IRO

nvranesevic@iro.hr

6.

prof. dr. sc. Gojmir Radica

FESB

gojmir.radica@fesb.hr

7.

Krešimir Rudec

HGK - ŽK SB

krudec@hgk.hr

8.

prof. dr. sc. Biserka Runje

FSB Zagreb

biserka.runje@fsb.hr

9.

Tomislav Geršić

Studentski zbor FSB Zagreb

tomislav.gersic@fsb.hr

10.

mr. sc. Željko Mažuran

AMAC FSB Zagreb, KORDUN d.d. Karlovac

zeljko.mazuran@kordun.hr

11.

Izv. prof. dr. Kristian Lenić

TF Rijeka

kristian.lenic@riteh.hr

12.

Lovro Liverić

Studentski zbor TF Rijeka

lliveric@riteh.hr

13.

Mauro Štefancic, dipl. ing.

Alumni TF Rijeka, Tvrtka Alpron, Rijeka

mauro.stefancic@alpron.hr

14.

Mario Galić

Studentski zbor FESB Split

magalic@fesb.hr

15.

Prof. dr. sc. Nenad Vulić

Alumni FESB Split, HRB, Split

nenad.vulic@fesb.hr

16.

Božica Rajković, dipl. ing. stroj.

Alumni SFSB, Tehnička škola Slavonski Brod

bobaraj@gmail.com

17.

Doc. dr. sc. Ante Cikic, dipl. ing.

HKIS

acikic@vtsbj.hr

Projekt provode :

ME4CataLOgue :
ME4CataLOgue :
ME4CataLOgue :
ME4CataLOgue :
ME4CataLOgue :